BAT1300-S6 Delta Robot
Features of BAT1300-S6 delta parallel robot
The maximum payload is 6kg
The working space diameter is 1300mm
The repositioning accuracy is 0.08mm
The maximum speed is 10m/s
The rated power is 4.6kW
Location : No.477 Hongxing Road, Xiaoshan Economic Development Zone, Hangzhou, 310000 rprobotic,
Contact : .com rprobotic, 0571 8264 9522
Good deal: buying from seller
This page is about importers and exporters of
BAT1300-S6 Delta Robot
Search in a category : Shoes and leather
Search in a category :
delta, robot, bat1300
photo not available
Saturday, February 21, 2009
Quantity : container - Price : Call
Cheng Lih Industrial Co., LTD
  • chenglih
  • 84-8 - district 7
Korea (Republic) 429935 Everything else / Bulk
photo not available
Thursday, May 01, 2008
Brief Description High quality feeding and lamination for various kinds of jobs. With + -0. 5mm maximum register accuracy, 100-550 gsm top sheet Easy, quick and reliable setup and maintenance Minimized Space requirements of 9.5m overall length Product Specifications & Datasheets Model...