STORION-TB250/500
Heavy-duty industrial application
FEATURES
With Max. 10 x 50 kW
PV String Inverter
250 kW
Transformer Integrated
500 kW
Transformerless
Separate STS /
Cabinet Required
AC-Coupled
Solution
With Max. 10 x 50 kW
PV String Inverter
250 kW
Transformer Integrated
500 kW