Android Advertising Display DSD1560A
In-store LCD display.
Capacitive touch screen.
Android-based, support 3rd party APK installed.
3000mL large-capacity liquid bottle.
Combining hand washing with digital signage.
With CE FCC ROHS certification.
Android Advertising Display Features
15.6 inch LCD Screen Display with Hand Sanitizer
Support power on/off automatically.
Support USB, SD card, WiFi, Bluetooth, RJ45.
Installation is simple and firm.
Mechanical lock with anti-theft function.
15.6 inch digital sanitizer kiosk
Remote monitoring usage times and capacity alarm.
Battery optional to supply power.
Current fluid level display.
Touch-less auto dispenser.
15.6 inch Digital Hand Sanitizer Kiosk
With three different types of nozzles: spray, liquid and foam.
Apply to various liquid washing and disinfection products.
15.6 inch Android LCD Monitor with Hand Soap Dispenser
Auto Hand Soap Dispenser with 15.6 inch Android LCD Monitor
Kerchan 15.6 inch digital hand sanitizer advertising kiosk can be wall-mounted or placed on a stand that can be moved to different locations as needed. The units come in 13.3" and 21.5" sizes for visibility and detailed content display.