AB 2711P-B10C22D9P
To get our best price & fast quotation, pls send us e-mail now.
Email:sales8@amikon.cn
Please Contact Us
Manager: Tiffany Guan | Email:sales8@amikon.cn< /span>
Skype : dddemi33 | Mb(Whatsapp): +86 18030235313
our sister company`s website: www.askplc.com
Our Seivices
Quantity available: 1
Warranty: 12 months.
Lead time: 1-2 working days.
Terms of payment: T/T .
Courier partners: DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS.
Technical specification, manuals and data sheets
Main Products
1.Allen-Bradley 1756/1769/1747/ 1746/1771/1785 Series
2.ABB 800xA/Bailey INFI90/DSQC Series
3.Bently Nevada 3500/3300 Monitoring System
4.Schneider Series Quantum 140 series
5.General Electric IC693/IC695/IC697/IC698/IC200/IC660/IC670/IS200/DS200 Series
6.SIEMENS MOORE/S5 Series
7.Westinghouse: OVATION/WDPF/MAX1000 system spare parts
8.Invensys Triconex Card: Tricon System Card
9.Honeywell TDC2000/TDC3000/Experion HS Series
10.YOKOGAWA CS3000 System
Related Items
#271 Reliance Electric ?51447-2A 2746-27C
#272 Reliance Electric 51425-1 78175-25D
#958 Reliance 0-51839-9
(2-Timken M88010
(C002471)
?Reliance ?51486-57
0-48680-522B
0-51839-9 800792-22A
0-56915-11?Reliance Electric 0-56915-11
0-56947-50 REV-05
075S-MF1-10-0E1-2S
108053021R
108053021V
108053033V
Honeywell 900G32-0001
Honeywell 900B01-0101
Honeywell 900TCK-0001
Honeywell 900C32-0021
Honeywell 900C51-0021
Honeywell 900G01-0001
Honeywell 900H02-0102
Honeywell 900TBK-0001
HONEYWELL 51304489-100
HONEYWELL FC-SDO-0824 V1.3
HONEYWELL CC-PDIL01 51405040-175
HONEYWELL CC-PAIH01 51405038-175
HONEYWELL CC-PCF901 51405047-175
HONEYWELL MC-PAIH03 51304754-150
HONEYWELL MC-PDOY22 80363975-150
About us
Welcome to xiamen for travel,by the way,welcome to our company.
If you have any question pls do not hesitate to contact us.
Hope anyone enquire from us.
Email:sales8@amikon.cn< /span>
Contact : guan tiffany, 8618030235313
Good deal: buying from seller
This page is about importers and exporters of
AB 2711P-B10C22D9P
Search in a category : Equipment goods
Search in a category :
b10c22d9p, 2711p
Taiwan 23511 Audio and Video
VE-30RFM HDMI to RF Matrix Extender
Tuesday, May 12, 2026
Meicheng Audio Video Co., Ltd.
  • meicheng
  • 23511 - New Taipei City
France 233010 Cosmetics and beauty
Stainless Steel Single Ear Pinch Clamps KSL7134
Tuesday, May 12, 2026
Quantity : 500 - Price : USD0.5/pc
King Seal Fastener Technology(Anhui) Co., Ltd.
  • 233010 - Bengbu
Hong Kong 518100 Audio and Video
LED panel light 1200x300mm 52W
Tuesday, December 31, 2013
Features: 1. Thickness 10mm, super slim; 2. Installation Type: Embedded / Suspended 3. Sandblasting bright silver for 10mm thichness series; 4. Imported Korea diffusion plate,transmittance up to 93%; 5. 0.2W 2835 LEDs,high luminous efficacy, Low light degradation. Beam angle≥110,Ra≥80; 6...