![]() |
|||||||||||||||||||
|
Equipment goods
Machine thermoplastique piétonnière de marquage au sol à main-poussoir
|
| Type | DY-HPTP |
| Moyen de chauffage | le gaz liquide,Four à économie d'énergie |
| Capacité du réservoir de peinture | 30 L |
| Boîte aux billes de verre | 11 L |
| Équipement du marquage | Sabot manuel d'aplanissement de marquage au sol, Équipement 450 mm |
| Largeur des lignes du marquage | 350mm, 400mm, 450mm, 500mm, 600mm (Équipement selon la demande du client) |
| Épaisseur des lignes du marquage | 1.8 mm - 3.0 mm (ajustée) |
| Taille (L*W*H) | 1000 mm × 720 mm (Changer avec la taille du sabot de marquage au sol)× 860 mm |
| Poids | 140 kg (400mm Sabot de marquage au sol) |
L'équipement parfait pour les travaux des lignes du zèbre.
La sabot d'aplanissement de marquage au sol peut faire les lignes belles et droites.
Le distributeur automatique qualitatif de billes de verre peut assurer la pulvérisation des billes uniforme et économisée.
La structure à quatre-roue assure que la machine avance droit.



Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Machine thermoplastique piétonnière de marquage au sol à main-poussoir Search in a category : Equipment goods Search in a category : main, machine, marquage, thermoplastique, poussoir, pietonniere |
Thursday, October 26, 2023
Essential Oil Diffusers Wholesale Supplier JANMART DÉCOR Custom Essential Oil Diffusers to Make Your Home Smell Like a Spa. The diffuser is a good decoration can use in our home, hotel rooms, lobbies, aisles, guest rooms... it also increase humidity and aromatherapy. Find your good...
Saturday, April 08, 2023
Quantity : 10000 - Price : 600-2000$
One wifi wireless portable ultrasound scanner Unlike traditional portable ultrasound systems with a cable connected to the probe, the C10 mobile ultrasound probe is wireless. The C10 handheld wireless ultrasound probe has a built-in ultrasound image processor, power source and wireless...
Thursday, October 12, 2023
ZHANG XIAOQUAN juicers take health and safety as the theme and pay attention to the customer's comfortable and healthy life. When ZHANG XIAOQUAN juicers are working, the sound is extremely low, will not disturb your sleep, and after you wake up can drink a cup of delicious juice....