![]() |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Equipment goods
BAKERY SHOWCASE
|
|||||||||||||||||||||||||||
| Specification | |
| Dimension | 1500*500*1370mm |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Power | 120W |
| Weight | 140kg |
| Temperature Range | Normal Temperature |
Features:
| Specification | |
| Dimension | 1200*740*1200mm |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Power | 120W |
| Weight | 80kg |
| Temperature Range | Normal Temperature |
| Pans | 12 |
EMAIL USinfo@furnotel.cn
TEL AND OPENHOUR+86 20-34709971 Monday-Saturday
ADD301/303, Building 1, Tian An Hi-tech Ecological Park Panyu Avenue Panyu, Guangzhou, China
WEB: http://www.furnotelkitchen.com/products/bakery-showcase/
COMPANY: Guangzhou Shinelong Kitchen Equipment Co., Ltd.
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of BAKERY SHOWCASE Search in a category : Equipment goods Search in a category : bakery, showcase |
Monday, March 04, 2013
Quantity : 30 - Price : $425.00
Samsung Galaxy Note II It's a phablet… phone cum tablet. The Note II is an ultimate Smartphone with the latest features and specifications to enthrall any tech savvy person. Specifications: Basic Information Model N7100 2G:GSM 850/900/1800/1900 3G:WCDMA 850/900/1900/2100MHz Sim Card...
Sunday, August 10, 2014
Quantity : 250 tonnes
Dear employees; We are a food company, specializing in the sale of sesame base in Guinea-Bissau, with a representative office in Paris, France. To better prepare the agricultural season which just started we create, with farmers recognized in Guinea-Bissau, regional structures...
Tuesday, May 26, 2026
Quantity : 100 - Price : 3,90 €
Lots de chemisiers de marque KOOKAI. Différents modèles et tailles. Lots de 50 pièces : 4,50 € HT/pièce A partir de 2 lots : 3,90 € HT/pièce Votre tarif dégressif Par 10 : 5,90 € HT / unité Par 20 : 5,50 € HT / unité Par 30 : 5,10 € HT / unité Par 40 : 4,70 € HT / unité Par 50 ...