![]() |
|||||||||||||||||
|
Equipment goods
AUTOAMTIC CAR TYRE CHANGER TC980L |
| Model | TC980L |
| Rim C lamping from Outside | 13" to 24" |
| Rim C lamping from Inside | 17" to 30" |
| Max. W heel D iameter | 1300mm |
| Wheel W idth | 3"-13" |
| Operating Pressure | 8-10bar |
| Motor Power | 0.85/1.1kw |
| Noise Level | <75dB<br /> |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of AUTOAMTIC CAR TYRE CHANGER TC980L Search in a category : Equipment goods Search in a category : autoamtic, changer, tc980l, tyre |
Thursday, June 23, 2022
Price : 4 200,00 €
WORLDRACYCLES.COM sells model bicycles : Specialized Mountain Bikes, Specialized Road Bikes, Scott Mountain Bike, Scott Road Bike, Cannondale Mountain Bike, Cannondale Road Bike, Cervelo Mountain Bike, Cervelo Road Bike, Giant Mountain Bike, Giant Road Bike, Trek Mountain Bike, and...
Thursday, June 23, 2022
WORLDRACYCLES.COM sells model bicycles : Specialized Mountain Bikes, Specialized Road Bikes, Scott Mountain Bike, Scott Road Bike, Cannondale Mountain Bike, Cannondale Road Bike, Cervelo Mountain Bike, Cervelo Road Bike, Giant Mountain Bike, Giant Road Bike, Trek Mountain Bike, and...
Friday, December 29, 2023
Bulb light applied with patented LED technology. It can sterlize the air and surface around while offer general ligting. Specification of Bulb Light UVWL12BLXX93 Model Input Voltage Power Efficacy CCT CRI Size Package Bulb Light UVWL12BLXX93 AC100-265V AC175-265V 12W ...