![]() |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Equipment goods
Portable power bank,Mobile power bank,Power bank,Make your life more powerful |
| Capacity: | 5200mAh |
| Dimension: | 168*24*24mm |
| Material | ABS |
| Output Voltage: | DC5V |
| Output current: | 1000mA(MAX) |
| Input current: | 1000mA |
| Input Voltage: | DC5V |
| Battery lift: | charge-discharge≥500times |
| Color: | Per customer's chioce |
| Package: | Plastic box |
| Accessories: |
Equipped with 1 usb charging cable+1 iPhone 4 charging
cable
|

| 1. Portable and easy to use and carry |
| 2. Fashionable design ,high capacity and rechargeable |
| 3.Quilk delivery and excellent service |
| 4. Durable ,wearable and Universal power bank suitable for all cell phones and other digital products. |
|
5.Compliance with CE,FCC,ROHs |
|
6.LED indicators show battery's real time capacity |
|
7. Fast charging, safe and high efficiency |










1. Can i have samples of this Power bank to test the quality?
Yes, you can buy any samples to test the quality.
2. What's the delivery time and can you lower the price?
It depends on your order. The delivery time is within 3-4 business days. If you have place an order of large quantities, then ,of course, the price can be lowered.
3.Can i customize the packaging and the logo?
Yes, we offer customized logo for any materials
4.What's the payment method?
You can pay by L/C,T/T,Western union,Paypal.
5. What's the shipping method?
We often use DHL,FEDEX,UPS,TNT to ship our products.
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Portable power bank,Mobile power bank,Power bank,Make your life more powerful Search in a category : Equipment goods Search in a category : power, portable, mobile, bank, powerful, life |
Friday, June 24, 2022
Quantity : 100
Samsung Gear Sport. Taille de l'écran: 3,05 cm (1.2"), Type d'écran: AMOLED, Résolution de l'écran: 360 x 360 pixels, Écran tactile, Fréquence du processeur: 1000 MHz. Capacité de la RAM: 750 Mo, Memoire flash: 4 Go. Wifi. GPS (satellite). Durée de vie de la batterie: 96 h, Capacité...
Wednesday, June 29, 2022
Quantity : 100
8 ports PoE+ avec un budget d'alimentation total de 60 W et inclut la technologie NETGEAR FlexPoE, ce qui la rend extensible à 90 W ou même 130 W (avec des modules d'alimentation achetés séparément). Connectivité Type de port Ethernet RJ-45 de commutation de base Gigabit Ethernet...
Wednesday, February 22, 2017
Medium-sized dogs are often more robust and agile than other dogs. They have a broad spectrum of activity, ranging from the quiet family dog to the high performance dog. The family dog may tend towards being overweight and needs measured food intake whereas the medium-sized performance...