![]() |
|||||||||||||||||||
|
Equipment goods
Kebab machine manufacturers,Fast food equipment |
|||||||||||||||||||
| Specification | |
| Dimension | 500*650*1020mm |
| Power | 0.1kW |
| Thermal Power | 13.5kW |
| Voltage | 220V |
| Net Weight | 25kg |
| Gas type | LPG/NG |
| NG Pressure | 2800Pa |
| LPG Pressure | 2000Pa |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Kebab machine manufacturers,Fast food equipment Search in a category : Equipment goods Search in a category : machine, equipment, manufacturers,fast, food, kebab |
Tuesday, August 11, 2015
Price : 1$ ~30 $
One Lus International is a professional gear shift lock manufacturer in Taiwan and provides a series of gear shift lock to meet customer's needs. The invisible gear shift lock is easy to operate and convenient to use. The invisible gear shift lock is suitable for automatic & manual...
Tuesday, January 06, 2015
Artikelmerkmale: - Fabrikneu und feine Verarbeitung - Laufruhig und umweltfreundlich - Höhenverstellbare Lenksäule und rutschsicherer Griff - Geeignet für Kinder ab 8 Jahren, max. Tragkraft 90kg - 12km/Std. Höchstgeschwindigkeit - Mit 2* 12V 4.5Ah Akku - Langlebige PU Räder, Φ 150mm...
Thursday, November 20, 2014
2 Stk. LED Standlicht Bulbs Bremse Licht 2er Lampe Licht T20 7443 Standlicht f. Auto weiss High Power Mit hoher Qualität ist dieses Produkt für Auto Innenbeleuchtung, Tagfahrlicht usw. geeignet. Dies Paar LED Standlicht ist langlebiger als normale Lampen. Die Stromverbrauch ist geringer...