![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Equipment goods
A3 Auto-feeding label cutter
|
| Model | A3 auto feeding cutter |
| Max. media width | 360mm |
| Max. cutting width | 330mm |
| Max. feeding quantity | 50PCS |
| Cutting precision | 0.01mm |
| Repeat precision | 0.082 mm |
| Max. moving speed | 700mm/s |
| Max. cutting speed | 600mm/s |
| Max. force | 750g |
| Connector interface | U-disk/WIFI/USB cable |
| Power | < 100W |
| Working environment | +5°C - +35°C |
| Packing size | 730*330*330mm |
| Packing gross weight | 16kg |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of A3 Auto-feeding label cutter Search in a category : Equipment goods Search in a category : auto, label, feeding, cutter |
Sunday, September 21, 2014
we are proud to introduce our company to you for mutual partnership. “AFRIKA BUSINESS GROUP” With a vision to be a globally respected company and the providers of best qualities of fish products. We started business operation many years ago. The company, crossing several milestones...
Sunday, September 22, 2013
Quantity : 40 TN/ MOI - Price : entre 3,50€ et 4,50€
STEAK HACHE 80 gr. HALAL Product frozen GLUTEN PRODUCT IDENTIFICATION Product Code 03080 / I Name Hamburger STEAK HACHE Origin Spain PRODUCT FEATURES Dimension / Weight 101mm x 9.5 mm, 80 gr Beef Ingredients 100 % Shelf Life 12 months Storage temperature -18 ° FORMAT...
Wednesday, February 17, 2016
Quantity : 2000MT - Price : $3500/MT CIF
2016 (New Crop New Harvest) Color: Brown Odor: Characteristic Quality: Handpicked clean Size: Homogenous CG3 Volatile oil: 20%-25% Foreign matter: 0% Moisture: 13% - 15% Baby Cloves: 2% Max. Origin: Madagascar Packing: 50 Kg Bag New Jute Bags Minimum Quantity: 1 X 20 FCL...