![]() |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Stock lots
Metal Strips Flexible Multifunctional Container Cable Seal |
| number | YTCS207 |
| material | ABS,powder metallurgy,A3 wire rope |
| Lock body size | 22.3*15.3*8.55 |
| diameter | 1.8mm |
| weight | 14.93g |
| fabrication process | injection |
| color | red, yellow,orange,blue,green and so on |
| cable material | A3 steel |
| cable length | 23cm-25cm |
| cable specification | 7*7 |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >3.5KN |
Shandong YuTong commercial Co., Ltd. is located in jinan city, Shandong province, China. We are manufacturer and exporter in the field of security seal products such as plastic seal, bolt seal, cable seal, meter seal, and other high security seals, widely used in many kinds of industry.
We have our own research group, have successfully researched and developed 6 serious and more than 100 types of products, exported to European, South America, the US, Canada, Australia, Southeast Asia, and Africa countries.
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Metal Strips Flexible Multifunctional Container Cable Seal Search in a category : Stock lots Search in a category : multifunctional, seal, strips, container, cable, flexible, metal |
Tuesday, January 20, 2015
Allgemeine Technische Daten Material Kunststoff Typ Hülle Kompatibilität 4.7 '' iPhone 6 Paket-Details Gewicht: 5.35G Grösse: 14*7*5cm Hier können Sie weitere Informationen wissen: iPhone Zubehör http://www.newnewshop.ch/handy-handyzubehoer/handyzubehor/iphone-zubehor/ Location ...
Tuesday, August 13, 2013
Quantity : 12 - Price : 42.48 €
Baby Premature Knitted Cardigan Style No. Pb 2010-881 Material - 100% Acrylic Sizes - 3/5, 5/8 Lbs Colours - Pink and Sky Packing - 12 Assorted Colours and Sizes per Pack @ £2.95 each For more information and further styles see http://www.sheldonplc.co.uk/premature-knitted-cardigans...
Friday, August 22, 2014
Quantity : 10 - Price : 13,50 €
Technische Daten: - 100% brandneu zum Samsung Galaxy S3 i9300 - Rubustes und modernes Design - Schutz vor Kratzern, Stössen und Staub - Einfach zu montagen und reinigen - Mit doppel Fenster - Material: PU - Farbe: blau Lieferumfang: - 1x Cover mit doppel Fenster in blau f. Samsung...