![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
B2B Services
Outer ABS Plastic Coated container Bolt Seal |
| number | YTBS202 |
| material | ABS,Q235ALow-carbon steel |
| height | 74mm |
| width | 20.3mm |
| diameter | 8mm |
| weight | 73.35g |
| produce height | 72-110mm |
| Circlip material | Carbon spring steel |
| Circlip shape | diamond |
| Rod color | zinc plating-white |
| Shell color | Yellow,White,Blue,Green,Red,Orange and so on |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >18KN |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Outer ABS Plastic Coated container Bolt Seal Search in a category : B2B Services Search in a category : container, seal, plastic, coated, bolt, outer |
Friday, October 04, 2013
Quantity : 200 - Price : 14,00 €
- Cute baby minky plain dresses- DR 1432 - Feature: Girl peasant dress, long sleeve. minky fabric Material: Turquoise Minky fabric Supply type: OEM service Technic : plain Location : 35/2 Le Mat street. Viet Hung ward, Long Bien district, Ha Noi, Viet Nam, 10000 Ha Noi, Contact ...
Wednesday, December 18, 2013
Quantity : 12 - Price : 41.25 €
Baby Shoes - Girls Style Number - Bss 11613-425 Material - Shell: 65% Polyurethane, 25% Polyester, 10% Cotton ; Lining: 65% Polyester, 35% Cotton Sizes - 0/6, 6/12, 12/18 Months (UK Shoe Sizes 1,2,3) Colours : Pink and Lilac Sold in Packs of 12 Pairs Assorted Sizes and Colours Price - £2...
Friday, October 11, 2013
Quantity : 3000 - Price : $12
Model: SF-5042 Size: 154*73*12mm Battery: 12000mAh Material: ABS+PC N. Weight: 274g Life Time: >500 Input: 5V, 1A Output: 5V, 2.1A/1.2A Colors: White, Pink, Black MOQ: 1000pcs Product Features 1. Large capacity: it is a power charger for cellphone with two USB outputs...