![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Stock lots
Electric bolt door lock steel security lock seal bolt security seals |
| number | YTBS001 |
| material | ABS,Q235A Low-carbon steel |
| height | 73.8mm |
| width | 19.5mm |
| diameter | 8mm |
| weight | 57g |
| produce height | 72-110mm |
| Circlip material | Carbon spring steel Spring steel0 |
| Circlip shape | diamond |
| Rod color | zinc plating-white |
| Shell color | Yellow,White,Blue,Green,Red,Orange and so on |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >18KN |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Electric bolt door lock steel security lock seal bolt security seals Search in a category : Stock lots Search in a category : seal, door, steel, electric, lock, bolt, security |
Thursday, June 20, 2013
Quantity : 1 - Price : 10000 USD
STAINLESS STEEL BOILER AND EQUIPMENTS OUR PRODUCTION AREAS FOOD INDUSTRY •HARD AND SOFT CANDY PRODUCTION LINES • CHOCOLATE PRODUCTION LINES • HALVA, JAM, HONEY, GRAPE MOLASSES PRODUCTION LINES • TAHINI, SESAME SEEDS PROCESSING PLANTS • FOOD STORAGE TANKS • • HOT OIL AND STEAM...
Friday, May 16, 2014
Quantity : 5000000 - Price : $0.50-5/pc
Precision CNC Machining Part Factory Company Profile: Fully equipped with advanced CNC machinery, we have rich experiences to manufacture precision machined parts, turned parts, milling parts as per the drawings to deliver you the top-notch products. Our manufacturing facilities...
Tuesday, May 12, 2026
Quantity : Customers - Price : Negotiable
Cuticle Pushers and Cleaners are designed to push the cuticles away from the nails and clean the nail surface without scratching or harming the cuticle.There are variety of Cuticle Pushers & Cleaners for both fingernails and toenails. Cuticle Pushers with Curved end are easy...