![]() |
|||||||||||||||||
|
Toys and games
Suspended roller coaster in china
|
| Height | 32m |
| Length of Orbit | 800m |
| Voltage | 380V/220V,50HZ |
| Power | 202KW |
| Speed | 77km/h |
| Car | 10 pcs |
| Riders | 20 Riders |
| Area | 143*77m |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Suspended roller coaster in china Search in a category : Toys and games Search in a category : coaster, china, suspended, roller |
Tuesday, June 16, 2015
Quantity : 10000m2/we - Price : USD 80-90/m2
Air slide belt Airslide Belt (pneumatic conveyor belt) has fine breathability, it is used for pneumatic conveyors o f bulk materials. It is an indis pensable part of cement industry, aluminium, lime and gypsum indust ry, coal-fired power stations, transport of bulk goods, chemical industry ...
Thursday, March 14, 2013
Quantity : 10 - Price : 1 000,00 €
Origin China Model Number 061212413 Brand Name Anilutum Feature Windproof Gender Men's Material Wool Style Sleeveless Anilutum Brand Monty Aimo Monteamor classic aristocratic top mink collar leather Brand: Anilutum Style: Fashion Type: Men's Suit Online: 9AM-5PM...
Tuesday, May 12, 2026
Quantity : MOQ200 - Price : To be discussed
Key Specification: - Color: Various color can be chosed - Input Voltage: 12V DC - Power (W): 8.5W - Noise Level: 47dB - Display Mode:LED - Control Mode: Touch screen - CADR: 40m³/H - Purifying Rate: 99.7% - Length Of Power Cord: 2.2M standard or as per customers'...