![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Electronics / Computers
10000mAh Emergency Lights Waterproof RoHS Solar Cell Phone Charger Power Bank |
| Model No. | GBT0D-D0111 |
| Volume | 10000mah |
| Weight | 270g |
| Dimensions | 160*77*17mm |
| Colors | black/orange/green/yellow |
| Input | DC 5V-1A |
| Output | DC5V/1A 2.1A |
| Charging temperature range | -0~+40°C |
| Humility range | 8%~90% |
| Storage medium | lithium battery |
| Battery specification | Li-polymer |
| Charging time | More than 2h |
| Anti-shatter | 600g/2ms |
| Discharge cut-off voltage | 3.7V |
| Using temperature: Charging | -20~+50°C; Discharging: -20~+60°C Storage: -10~+50°C |
| Circulating life | 500 times |
| Internal resistance | ≤50mΩ |
| Material | ABS+Aluminum |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of 10000mAh Emergency Lights Waterproof RoHS Solar Cell Phone Charger Power Bank Search in a category : Electronics / Computers Search in a category : lights, emergency, rohs, waterproof, 10000mah, solar, cell |
Saturday, January 03, 2015
Mega Power Dampfbesen 5in1 H20 Technologie Apfelgrün/Weiss 5 in 1 Steam Cleaner Böden Teppichen Fenster Höhepunkte: Sie erhalten hier von uns einen effizienten sowie hochqualitativen Steam Cleaner. Mit Wasser füllen, das spezielle Mikrofaser-Reinigungstuch anbringen und das Gerät...
Thursday, August 06, 2015
Quantity : 30 sets/mo
Using both powder and dishcarge fluid for CNC mirror surface finishing. The X, Y& Z axis utilizes AC servo motor. Multi cavities machinng, ORBIT-CUT machining & Helix machining. A.T.C. (Automatic Tool change) & C-axis machining available. The Circle Angle of Sparking is lower than 0...
Sunday, April 19, 2015
Quantity : 1
* Brushless DC motor with the suitable drivers Compact size : from 22mm diameter, 60`128mm SQ Wide range : from 5W to 2,000W at DC,AC power Small q'ty is acceptable Cheap price Customized design is OK. Made in Korea.. Strict quality control Possible to control event position ...