![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Equipment goods
Factory Direct Price Rear Rack 36V 11Ah Recharge Li ion 36V bike battery with Tail Light
|
| Model | UPP-R008 |
| Nominal Voltage | 36V |
| Rated Capicaty | 11Ah |
| Battery Cell | 2200mah Brand Cell |
| Size | 430*140*70mm |
| Battery Combination | 5 Parallels 10 Series |
| Peak current | 50A |
| Max Constant Discharge Current | 20A |
| Charger | 42V 2A |
| Discharge cut off voltage | 30V |
| Battery Weight |
3.7Kg |
| Color | Black |
| Warranty | 12 months |
| Place of Origin |
Shenzhen, Guangdong, China |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Factory Direct Price Rear Rack 36V 11Ah Recharge Li ion 36V bike battery with Tail Light Search in a category : Equipment goods Search in a category : 11ah, recharge, price, rear, factory, rack, direct |
Thursday, July 23, 2015
Search wholesalers, suppliers and agents for baby diapers made in Turkey. Baby diaper factory for different ages and sizes based in Istanbul, Turkey Good quality and very attractive prices. - NONOWEN textile diaper - absorbs 600 ml baby urine - Adhesive tapes very strong...
Friday, February 19, 2016
Quantity : selon la d - Price : 0F
Salt in grain IODIZES Table salt IODIZES Bag of25 kg/10kg/50kg Price has export Salt in grainFOB: 45000 fcfa/fine Tonne Sel FOB: 50000fcfa/Ton Location : Cite Mixta Dakar, 21941 Dakar, Contact : M Thiam, +221771643141
Saturday, August 02, 2014
Quantity : 300pcs - Price : 10-50USD/PC
Specifications Hair: Kolinsky Hair, Racoon Hair, Goat Hair,Nylon Ferrule: aluminum Handle: wood/metal Price: competitive MOQ: 300 sets Package: packed with PVC bag/PU leather bag/Nylon bag Lead time: 25-35 days after 30% deposit received. OEM and ODM orders are welcome Shipments...