![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Vehicles
Mini Electric Motorcycle with Sidecar |
| Demensions(mm) | 1900× 1300 × 970 |
| Center wheel base(front and rear wheel) | 1330mm |
| Dry weight | ≤ 168Kg |
| Max payload | ≤ 180 Kg |
| Tyresize (inch) | 3.5-10 |
| Brake pattern | Front and rear disc brake |
| Cartwheel form | wheel hub |
| Top speed | 55-60km/h |
| Standard speed | 45 km/h |
| Travelmileage | ≥ 60± 5km |
| brake performance | 4m |
| accelerating ability | 3s |
| Maxgradeability; | ≤ 25° |
| Ground clearance | 120mm |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Mini Electric Motorcycle with Sidecar Search in a category : Vehicles Search in a category : electric, motorcycle, mini, sidecar |
Tuesday, February 11, 2025
Price : 49,00 €
Voici le Herzberg HG-8028-75, une solution révolutionnaire pour le transport de charges lourdes. Ce chariot à brouette de 75 litres établit une nouvelle norme d'efficacité pour les travaux de jardinage et de transport. D'une capacité maximale de 250 kg et équipée de pneus tout-terrain...
Wednesday, September 14, 2016
Quantity : 500 - Price : 50,00 €
Lift Check Valve DIN Standard Lift Check Valve DIN Lift check valve DIN Rückschlagventil mit innenliegender Schliessfeder DIN Válvulas de retención de tipo pistón DIN zpětný ventil DIN Standard tilbakeslagsventil med fjærbelastet kjegle DIN Standardında Kumandasız Çek Valf...
Thursday, February 27, 2025
Quantity : 1000 - Price : 45,00 €
ETM Armaturen Y Pattern Bellows Globe Valve ETM Armaturen DIN Y Pattern Bellows Seal Stop Valve ETM Armaturen DIN Y Pattern Bellows Globe Valve ETM Armaturen DIN Faltenbalgventil Durchgangsform ETM Armaturen DIN Válvulas de fuelle ETM Armaturen DIN ventil uzavírací s vlnovcem přímý...