![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Everything else / Bulk
Compressor tea cooler |
| model | JC-72E(tea cupboard) |
| (N.W) | 32kg |
| (G.W) | 35Kg |
| (Rating Voltage) | 220V/110V |
| (Rating power) | 85W |
| (Rating Frequency ) | 50Hz/60Hz |
| (Volume) | 72L |
| (Door) | Glass door |
| (Control type) | LCD display |
| ( Adjustable temperature range) | (-5℃-12℃) |
| (Net Dimensions) (mm) | 480*490*840 (width*depth*height) |
| (Packing Dimensions) (mm) | 510*525*840(width*depth*height) |
| (QTY/20" ) | 112 |
| (QTY/40'FCL) | 240 |
| (QTY/40'HQ) | 276 |
| Certificates approval | CCC,CE |
| with (Interior lighting with ON/OFF switch)or not | YES(with lighting ) |
| (Noise Level)(dB) | 39dB |
| (Minimum Order Qty) | 100pcs |
| delivery term | FOB (ShenZhen) |
| Unit price( USD ) | 160USD/pcs |
| term of payment | 30% TT deposit, the balance paid before the shipment |
| lead time | 30 days |
| (Price Valid time) | (60days) |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Compressor tea cooler Search in a category : Everything else / Bulk Search in a category : compressor, cooler |
Tuesday, November 15, 2022
Quantity : 1 - Price : 2.40$
YILDIZ GROUP is a Turkish company registered under the Turkish Company Law, headquartered in Istanbul/Turkey, and started operations in 1970. The company works through its factories to produce baby and adult canapes, wet wipes, toilet and kitchen paper, according to professional staff...
Wednesday, December 21, 2022
Acrylic bobblehead spring animation decoration Acrylic bobblehead spring animation decoration Acrylic bobblehead spring animation decoration is a great choice for comic book stores, gift shops, souvenir shops, restaurants, etc. It is also a good business promotion or advertising tool...
Wednesday, September 07, 2022
Comic Acrylic Keychain Single Sided Printing We are a professional acrylic keychain manufacturer. We have more than 12 years experience in this field, and we have our own factory. We can make any different style of acrylic keychains according to your requirements. We can make the...