![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Everything else / Bulk
Compressor wine cooler |
| model | JC-158E |
| (N.W) | 43kg |
| (G.W) | 46.5Kg |
| (Rating Voltage) | 220V/110V |
| (Rating power) | 85W |
| (Rating Frequency ) | 60Hz/50Hz |
| (Volume) | 158L/can hold 59 red wine bottles |
| (Door) | Gloss door |
| (Control type) | LED display |
| ( Adjustable temperature range) | 4℃-18℃ |
| (Net Dimensions) (mm) | 480*475*1280(width*depth*height) |
| (Packing Dimensions) (mm) | 510*520*1323(width*depth*height) |
| (QTY/20" ) | 60 |
| (QTY/40'FCL) | 124 |
| (QTY/40'HQ) | 184 |
| Certificates approval | CCC,CE |
| with (Auto defrost) or not | YES(with auto defrost) |
| with (Interior lighting with ON/OFF switch)or not | YES(with lighting) |
| (Noise Level)(dB) | 39dB |
| (Minimum Order Qty) | 50pcs |
| delivery term | FOB (ShenZhen) |
| Unit price( USD ) | 265.58USD/pcs |
| term of payment | 30% TT deposit, the balance paid before the shipment |
| lead time | 30 days |
| (Price Valid time) | (60days) |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Compressor wine cooler Search in a category : Everything else / Bulk Search in a category : compressor, cooler, wine |
Wednesday, November 29, 2023
Earrings are a jewelry item worn on the ears. They come in various types, including studs, hoops, and drops. They can be made of various materials, including gold, silver, and diamond, among others. earrings for sale cheap are a popular accessory for both men and women and have been...
Tuesday, November 15, 2022
Quantity : 1 - Price : 2,40 €
YILDIZ GROUP is a Turkish company registered under the Turkish Company Law, headquartered in Istanbul/Turkey, and started operations in 1970. The company works through its factories to produce baby and adult canapes, wet wipes, toilet and kitchen paper, according to professional staff...
Thursday, April 04, 2024
Price : Negotiable/À négocie
Product Features: ⚪ 30W~200W; freely selectable according to needs ⚪ Luminous efficacy: 160lm/W; ⚪ High light transmission and UV-resistant frosted polycarbonate lens; excellent thermal management design; ⚪ Die-cast aluminum, polyester powder coating; ⚪ IP66/IK08 rating, suitable...