![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Equipment goods
Knife Gun Detecting X Ray Baggage Scanner sales For Anti - Terrorists with CE JKDM-5030C |
| Tunnel Size | 500(W)×300(H)mm |
| Conveyor Speed | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load | 170kg |
| Dose per Inspection | less than 1.5 μGy/h |
| Wire Resolution | 38AWG |
| Spatial Resolution | Level: dia1.0mm, Vertical: dia1.3mm |
| 30mm Stell | |
| Film Safety | Guarantee ISO1600 Film |
| X ray Leakage |
0.05 μGy/h (at a distance of 5cm from frame house) |
| Monitor | 17inch Dell brand |
| Operation temperature/Humidity | 0°C-45°C/20%-95%(non-condensing) |
| Storage Temperature/Humidity | -20°C-60°C/20%-95%(non-condensing ) |
| Operation Power | 220VAC(±10%)50±3Hz |
|
Power Consumption Noise: |
1.0 KW (max), 0.3KW(working) less than 55db |

JKDM-5030C is primarily used in garment and shoe industries to detect metal contamination in packets or products.
Attention:
Shenzhen JKDC Security Company Ltd
Glad to invite you and your company representatives to visit our booth at
INTERSEC DUBAI 2015
International Exhibition on Public Safety and Security
On January 18-20, 2015
Halls 1 - 6, Trade Centre Arena and Sheikh Saeed Halls 1 - 3,
Dubai International Convention and Exhibition Centre

Our booth will be: 1-E40 and 1-E42
We will display:
Access control turnstile and barrier
Electronic Article Surveillance Products
All Types Metal Detector and Baggage Scanner
All the products, we would be in sample price for sale on the site.If you are interested, can come to visit our show.
Recommended products :




Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Knife Gun Detecting X Ray Baggage Scanner sales For Anti - Terrorists with CE JKDM-5030C Search in a category : Equipment goods Search in a category : anti, knife, baggage, sales, terrorists, scanner, detecting |
Tuesday, June 28, 2022
Quantity : 100
Moniteur LED IPS 34'' incurvé NVIDIA Gsync compatible, AMD FreeSync sRGB à plus de 99%, 144Hz HDR, HDMI, DisplayPort Une plus grande clarté, plus réaliste Informations sur l'emballage Hauteur du colis 525 mm Câbles inclus AC,DisplayPort Profondeur du colis 211 mm Manuel d'utilisation...
Tuesday, June 28, 2022
Quantity : 100
Temps de réponse 1ms, dalle NANO IPS Taux de rafraîchissement compatible 144 Hz Technologie AMD FreeSync ™ & NVIDIA Gsync HDR, Display Port, HDMI, USB 3.0 Votre moniteur Gaming de rêve Informations sur l'emballage Hauteur du colis 522 mm Câbles inclus DisplayPort,HDMI,USB Profondeur...
Tuesday, June 28, 2022
Quantity : 100
Vitesse de réponse 1ms Taux de rafraîchissement compatible 144Hz Technologie AMD FreeSync™ Display Port, HDMI Plus clair, plus lisse et plus rapide Informations sur l'emballage Hauteur du colis 530 mm Profondeur du colis 198 mm Poids du paquet 8.55 kg Largeur du colis 697 mm Connectivité...