![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Construction goods
New Design Hotel Building Material washdown toilet 4-inch one piece closet TURKISH BRAN... |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Details | |
| Model No. | CT-A1001 |
| Products Type | One-Piece Toilet |
| Assembled Dimensions | 700x375x790mm |
| Toilet Material | Ceramic |
| Seat Cover Material | Soft Closing PP Seat Cover,can be UF seat cover as customer required |
| Finishing | White |
| P-trap | 180mm roughing in |
| S trap | 250mm roughing in |
| Flush | Included |
| Flush valve | Optional, can be WDI or Geberit |
| Color | White |
| PCS per CTN | 1 |
| CBM per CTN | 0.23 |
| Delivery Time | 30 to 45days for 1x40Feet &30 to 35days for 1x20Feet & 10 to 15days for one Sample |
| Loading | 113 Sets for 20GP/282 Sets for 40HQ |
| Customized | Allowed |
| Warranty | Main body has 10 years Warranty |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of New Design Hotel Building Material washdown toilet 4-inch one piece closet TURKISH BRAN... Search in a category : Construction goods Search in a category : building, material, inch, design, washdown, hotel, toilet |
Tuesday, February 11, 2025
Price : 25,50 €
Présentation de la batterie de cuisine Herzberg 7 pièces en fonte avec revêtement en marbre, un mélange parfait de performances supérieures et de design élégant, conçu pour améliorer votre expérience culinaire. Cet ensemble comprend des poignées en silicone au design diamant doux au toucher...
Thursday, August 24, 2023
Know everything about your spare parts with our software spare parts management! With EAMic® spare parts management software, you can easily check suppliers' references, technical characteristics, consumption, storage box code, etc. You won't miss anything on your spare parts with...
Friday, May 20, 2022
Quantity : 100
Emportez vos sons préférés partout avec vous grâce à la Flip 5 JBL. Notre enceinte Bluetooth compacte vous accompagnera partout. Le beau temps n'est pas au rendez-vous ? Ne vous inquiétez pas. Grâce à sa conception étanche, vous pourrez profiter de notre son signature quelle que soit la météo...