![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Construction goods
Top Hotel Bathroom Ceramic Sanitary Ware washdown toilet 4-inch one piece closet TURKIS... |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Details | |
| Model No. | CL-1002 |
| Products Type | One-Piece Toilet |
| Assembled Dimensions | 715x380x895mm |
| Toilet Material | Ceramic |
| Seat Cover Material | Soft Closing PP Seat Cover,can be UF seat cover as customer required |
| Finishing | White |
| P-trap | 180mm roughing in |
| S trap | 250mm roughing in |
| Flush | Included |
| Flush valve | Optional, can be WDI or Geberit |
| Color | White |
| PCS per CTN | 1 |
| CBM per CTN | 0.27 |
| Delivery Time | 30 to 45days for 1x40Feet &30 to 35days for 1x20Feet & 10 to 15days for one Sample |
| Loading | 96 Sets for 20GP/240 Sets for 40HQ |
| Customized | Allowed |
| Warranty | Main body has 10 years Warranty |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Top Hotel Bathroom Ceramic Sanitary Ware washdown toilet 4-inch one piece closet TURKIS... Search in a category : Construction goods Search in a category : sanitary, hotel, ceramic, ware, washdown, toilet, bathroom |
Friday, October 22, 2021
Price : 115 - 380 USD
Alpha low differential pressure transmitter, low differential pressure sensor, low differential pressure transducer,is constructed by stainless steeland glass, no glue or other organics. That provides excellent performance, corrosion resistance and long-term stability. Our low pressure...
Thursday, August 31, 2023
Quantity : 1 - Price : inquiry
CONTACT Marcy Chen:sales manager Email: sales5@askplc.com Mobile/WhatsApp: +86-18020716847 Skype: live: .cid.b8f626262dccdf83 COMPANY DETAILS We have a large inventory of spare parts for industrial control systems. Manufacturers cover a wide range and also work with a wide range of suppliers...
Thursday, August 31, 2023
Quantity : 1 - Price : inquiry
CONTACT Marcy Chen:sales manager Email: sales5@askplc.com Mobile/WhatsApp: +86-18020716847 Skype: live: .cid.b8f626262dccdf83 COMPANY DETAILS We have a large inventory of spare parts for industrial control systems. Manufacturers cover a wide range and also work with a wide range of suppliers...