![]() |
|||||||||||||||||||
|
Phones
Aluminium Material mobile phone and camera Selfie Stick |
|||||||||||||||||||
| Selfie Monopod | |
| Cilp Rotation | 180 degrees |
| Type | monopod |
| Retractable | Yes |
| Folded Size | 425mm |
| Extended Length | 1250mm |
| Max.Load | 0.5kg |
| Brand | Yunteng C-188 |
| Net weight | 200g |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Aluminium Material mobile phone and camera Selfie Stick Search in a category : Phones Search in a category : selfie, aluminium, material, camera, mobile, stick, phone |
Thursday, August 31, 2023
Quantity : 1 - Price : inquiry
CONTACT Marcy Chen:sales manager Email: sales5@askplc.com Mobile/WhatsApp: +86-18020716847 Skype: live: .cid.b8f626262dccdf83 COMPANY DETAILS We have a large inventory of spare parts for industrial control systems. Manufacturers cover a wide range and also work with a wide range of suppliers...
Thursday, June 16, 2022
Quantity : 100
Logitech MX Anywhere 3 pour Mac Compact. Format: Droitier. Interface de l'appareil: Bluetooth, Résolution en mouvement: 4000 DPI, Type de boutons: Boutons poussoirs, Quantité de boutons programmables: 6, Type Scroll: Roue. Source d'alimentation: Piles. Fonctionne sur n'importe quelle surface...
Tuesday, May 26, 2026
Quantity : 144
Product Description Product Name : Plastic Clothes Cabinet for Kid Material : PP, ABS Color : Blue, pink, Cream white, Green Drawer : 3drawers, 4drawer, 5drawers. Wheel : Yes Folded : Yes Usage : Suitable for using in office, garden, living room, bedroom, kindergarten. Outstanding Feature...