![]() |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Decoration
COB projecteur LED 120W
|
| LED type | COB |
| Power (W) | 120W |
| Dimension | 450*200*200mm |
| Color index (CRI) | ≥75Ra |
| Efficacy (lm/W) | 8500lm/W |
| Decline | <3% within 3000Hrs |
| Life time (Hrs) | ≥50,000H |
| Humidité | 5 to 95% R.H. |
| Work temperature | -20~+55℃ |
| Power factor (PF) | ≥0.95 |
| Warranty | 3 years |
| Certificate |
CE FCC RoHS SAA |
| Materials | Aluminium alloy die casting |
Pour plus d'information s'il vous plaît visite http://www.lead-lighting.com/fr/led-flood-light/ld-fl-120w-cl1+led-flood-light-120w.htm
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of COB projecteur LED 120W Search in a category : Decoration Search in a category : projecteur, 120w |
Friday, September 10, 2021
Quantity : 50 Pcs - Price : 5 600,00 €
Buy 2022 Trek Émonda SLR 7 eTap Road Bike from Indoracycles is 100% safe, Because purchase products at Indoracycles provide a 100% money back guarantee. Location Indoracycles : Jl. Brastagi No.169 - Medan . To purchase online visit the website : www.indoracycles.com Price : USD 5600...
Tuesday, May 30, 2023
Quantity : 50 - Price : 3 239,00 €
Buy 2022 Felt IA Advanced Ultegra Triathlon Bike from Calderacycle is 100% safe, Because purchase products at Calderacycle provide 100% moneyback guarantee To purchase online visit our website : https://calderacycle.com Price : USD 3239 Min Order: 1 Unit Lead Time: 7 Days Port : Kualanamu...
Thursday, June 30, 2022
Quantity : 100
Régulation automatique de la tension de sortie (AVR) Boîtier métallique Rack 3.4U Interface de contrôle USB Ecran LCD Protection contre les courts-circuits Compatible avec les générateurs d'électricité de toute marque Protection contre les surtensions, les pics et la foudre Alarmes...