![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Health / Hygiene
5 In 1 Cavitation Bipolar Tripolar Multipolar RF Skin Tighten & Slimming Machine |
| RF Machine Technical Parameter | |
| Cavitation Intensity | 50W/cm² |
| Max Power Consumption | : 350W |
| Cavitation Frequency | : 40,000hz |
| Cavitation Mode | : Firm/shape |
| Radio Frequency | : 1MHz-10MHz |
| RF Frequency (Bipolar RF) | : 1MHz |
| Radio Frequency Size(Bipolar RF) | : 1x5cm roud tip |
| Radio Frequency Size(Bipolar RF) 1 | : x3cm roud tip |
| Radio Frequency Size(Bipolar RF) 2 | : xpronge tip for small area |
| RF Tip# | : 3 tips |
| Tripolar Radio Frequency | |
| Frequency (RF) | : 5MHz -10MHz |
| RF Output Power | : 350W |
| Multipolar Radio Frequency | |
| Frequency | 5MHZ |
| RF Output Power | : 350W |
| General Information | |
| Voltage | : AC 110V/220V 50/60Hz |
|
Display |
: 4.3inch (480 x 272) touch LCD screen |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of 5 In 1 Cavitation Bipolar Tripolar Multipolar RF Skin Tighten & Slimming Machine Search in a category : Health / Hygiene Search in a category : skin, bipolar, multipolar, slimming, tripolar, tighten, cavitation |
Tuesday, May 12, 2026
Quantity : 1 - Price : 90,00 €
hello I sell rent (20€.day), decreasing 2/3 days or sale (90€) Electric Impact Drills Hammer Drill 1500 W 4 Functions Professional Product Powerful Motor: The 6.5 Amp industrial motor with an impact energy of 7.4 joules is designed to handle heavy-duty concrete and metalworking projects...
Sunday, May 08, 2022
France Vision Distribution spécialiste de l'import / export, déstockage et produits High-tech. Nous proposons une large gamme de produits à forte demande, contactez nous et visitez notre site internet pour plus d'informations. Site : www.france-vision-distribution.com Téléphone :...
Saturday, June 18, 2022
Quantity : 100
Intel Core i3-10100F. Famille de processeur: 10e génération de processeurs Intel® Core™ i3, Socket de processeur (réceptable de processeur): LGA 1200 (Socket H5), composant pour: PC. Canaux de mémoire: Dual-channel, Mémoire interne maximum prise en charge par le processeur: 128 Go...