![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Decoration
Sale led product |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| Brand Name | KH |
| Model Number | KHN40561AB1D-1 |
| Usage | Indoor |
| Tube Chip Color | Blue |
| Display Function | Video |
| Pixels | 25mm |
| Screen Dimension | 14.2mm |
| plarity | common anode or common cathode |
| lead time | 7-10days |
| chip sources | Taiwan USA |
| digit | 4 |
| pin size | 10.28mm |
| Applications | led tube ,bulb ,panel light ,display screen . |
| life | 100000hours |
| lighting color | blue(other available) |
| customize | yes |
| assembly | easy |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Sale led product Search in a category : Decoration Search in a category : product, sale |
Wednesday, May 07, 2025
Quantity : 100 - Price : $ 6700
veteranbikestore Sell model Printer : Road bikes, Mountain bikes, E-bikes, TT-bikes, Frames. If you are interested please immediately make purchases on our company website or you can also make purchases directly in our company. Buy 2025 Specialized S-Works Aethos Red AXS - Road Bike...
Wednesday, March 31, 2021
Quantity : 500 - Price : 0,00 €
Nestle Nido Milk Powder,Nestle Nido Instant Dry Whole Milk Powder, Fortificada, We have available Nestle Products .We sell at competitive prices and respect delivery Time . Available .. Details NIDO Fortified powder milk of Nestle Moisture : 2.5% max Lactose : 36.0% min Fat : 26.0% min Protein...
Wednesday, May 07, 2025
Quantity : 50 - Price : $ 8065
veteranbikestore Sell model Printer : Road bikes, Mountain bikes, E-bikes, TT-bikes, Frames. If you are interested please immediately make purchases on our company website or you can also make purchases directly in our company. Buy 2025 Pinarello Dogma F SRAM Red AXS Disc - Road Bike...