![]() |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Audio and Video
Make your life more colorful!Power bank, portable power bank,Mobile power bank,Slim pow... |
| Capacity: | 4400mAh |
| Dimension: | 168*24*24mm |
| Material | ABS |
| Output Voltage: | DC5V |
| Output current: | 1000mA(MAX) |
| Input current: | 1000mA |
| Input Voltage: | DC5V |
| Battery lift: | charge-discharge≥500times |
| Color: | Per customer's chioce |
| Package: | Plastic box |
| Accessories: |
Equipped with 1 usb charging cable
|

| 1. Portable and easy to use and carry |
| 2. Fashionable design ,high capacity and rechargeable |
| 3.Quilk delivery and excellent service |
| 4. Durable ,wearable and Universal power bank suitable for all cell phones and other digital products. |
|
5.Compliance with CE,FCC,ROHs |
|
6.LED indicators show battery's real time capacity |
|
7. Fast charging, safe and high efficiency |











1. Can i have samples of this Power bank to test the quality?
Yes, you can buy any samples to test the quality.
2. What's the delivery time and can you lower the price?
It depends on your order. The delivery time is within 3-4 business days. If you have place an order of large quantities, then ,of course, the price can be lowered.
3.Can i customize the packaging and the logo?
Yes, we offer customized logo for any materials
4.What's the payment method?
You can pay by L/C,T/T,Western union,Paypal.
5. What's the shipping method?
We often use DHL,FEDEX,UPS,TNT to ship our products.

Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Make your life more colorful!Power bank, portable power bank,Mobile power bank,Slim pow... Search in a category : Audio and Video Search in a category : colorful, power, mobile, slim, bank, life, portable |
Saturday, June 25, 2022
Quantity : 100
Seagate Enterprise ST2000NX0273. Taille du disque dur: 2.5", Capacité disque dur: 2048 Go, Vitesse de rotation du disque dur: 7200 tr/min Informations sur l'emballage Quantité 1 Puissance Consommation électrique (idle) 3.53 W Tension de fonctionnement 5 V Consommation d'énergie...
Saturday, June 25, 2022
Quantity : 100
Seagate Enterprise ST2000NX0243. Taille du disque dur: 2.5", Capacité disque dur: 2048 Go, Vitesse de rotation du disque dur: 7200 tr/min Informations sur l'emballage Quantité 1 Puissance Consommation électrique (idle) 3.87 W Tension de fonctionnement 5 V Consommation d'énergie...
Wednesday, July 26, 2023
Quantity : 1 - Price : inquiry
Contact US Email: sales5@askplc.com Phone/Whatsapp: +86 18020716847 Skype: +86 18020716847 Wechat: C18020716847 ABOUT US Moore Automation is a leading supplier of Original brand new PLC & DCS parts, you can find below brands: Allen Bradley, Bently Nevada, Honeywell, ABB, GE Fanuc...