![]() |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Everything else / Bulk
Power bank with USB flash dirve,mobile power bank with usb memory,portable power bank ... |
| Capacity: | 2000mAh |
| Dimension: | 90*57*8mm |
| Material | ABS |
| Output Voltage: | DC5V |
| Output current: | 1000mA(MAX) |
| Input current: | 500mA |
| Input Voltage: | DC5V |
| Battery lift: | charge-discharge≥500times |
| Color: | Per customer's choice |
| Package: | Plastic box |
| Accessories: |
Equipped with 1 usb converting cable+1
packing box+4 adapters+1 instruction book
|

| 1. Portable and easy to use and carry |
| 2. Fashionable design ,high capacity and rechargeable |
| 3.Quilk delivery and excellent service |
| 4. Durable ,wearable and Universal power bank suitable for all cell phones and other digital products. |
|
5.Compliance with CE,FCC,ROHs |
|
6.LED indicators show battery's real time capacity |
|
7. Fast charging, safe and high efficiency |











1. Can i have samples of this Power bank to test the quality?
Yes, you can buy any samples to test the quality.
2. What's the delivery time and can you lower the price?
It depends on your order. The delivery time is within 3-4 business days. If you have place an order of large quantities, then ,of course, the price can be lowered.
3.Can i customize the packaging and the logo?
Yes, we offer customized logo for any materials
4.What's the payment method?
You can pay by L/C,T/T,Western union,Paypal.
5. What's the shipping method?
We often use DHL,FEDEX,UPS,TNT to ship our products.

Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Power bank with USB flash dirve,mobile power bank with usb memory,portable power bank ... Search in a category : Everything else / Bulk Search in a category : bank, dirve, mobile, portable, memory, power, flash |
Tuesday, September 20, 2022
Quantity : 500 / Metr - Price : 482 / Metric Ton
Product Description: Brand Name Super Q Weight 50KG Shelf Life 9 Months Certifications ISO9001 & Halal Certified Ingredients Hard Wheat + Water Packing Details: 20' Container FCL = 480 bags Weight: (50 Kg per bag) We choose thick bags material to protect the flour...
Saturday, December 03, 2022
Recyclable Medical Bedpan Paper Pulp Tray Moulded Fiber Products Material: Recycled paper/ cardboard pulp Color: Bleached/ Brown Size: Customizable Shape: Customizable Process: Dry pressed pulp molding Surface finishing: printing / debossing / embossing / laser engraving / hot stampling MOQ...
Tuesday, May 12, 2026
Quantity : 1000 - Price : 3.80 EUR HT
END OF STOCK OF MEN SWIMWEARS AT 3.80 EUROS !!! DON'T WASTE TIME ... LIMITED QUANTITIES !!! Men swimwear from S to XL. 100%polyester. Dark Grey/White/Blue ASSORTED CARTON OF 24 PIECES S M L XL DARK GREY 2 2 2 2 BLUE 2 2 2 2 WHITE 2 2 2 2 PRICE : 3.80 EUR (TVA...)