LQW18AN2N2D00D
0306
Give your opinion
Read all reviews
Add to notepad
Print
  • 2.2/5
  • 1
Details
China B2B Services
Report abuse
B2B Services
LQW18AN2N2D00D
LQW18AN2N2D00D Overview
The LQW18AN2N2D00D inductor has a nominal inductance of 2.2nH and a rated current of 1.5A. It operates at a frequency range of up to 2.4GHz and has a DC resistance of 0.04Ω. The inductor has a tolerance of ±0.3nH and is RoHS compliant.