STORION-T30
0406
Give your opinion
Read all reviews
Add to notepad
Print
  • 2.7/5
  • 1
Details
China Search / buy
Report abuse
Search / buy
STORION-T30
STORION-T30
30 kW28.7 ~ 68.8 kWh
Modular design
24/7 Monitoring with local interface
FEATURES
AC-Coupled Solution
Optional STS Module
Transformer Integrated
Multiple Options
SPECS
System Specifications
Nominal Output Power
30 kW
Max. AC Input Power
30 kW
Capacity Range
28.7 ~ 68.8 kWh
Battery Chemistry
LFP (LiFePO4)
IP Protection
IP21
Warranty
3 Years Product Warranty,
10 Year Performance Warranty
Contact : Huang Caroline, 0513 8060 6896
alphaess
  • 3.1/5
Retail
Registered since 21 September 2022
Website : www.alphaess.com/
Send email to alphaess
Good deal: buying from seller
This page is about importers and exporters of
STORION-T30
Search in a category : Search / buy
Search in a category :
storion
  • 2.9/5
  • 1
Hong Kong 852 Equipment goods
Report abuse
Network Camera Module | TI 1.0mp 720P DM365/DM368+OV9712
Tuesday, September 08, 2015
Module parameters HD-720P-38*38mm 1.0megapixel low-illumination HD web camera Network Camera - Sensor type 1/4 inch、1.0megapixel , CMOS low-illumination width dynamic sensor - Minimum illumination Color: 1 Lux/F1.2, black and white: 0.02Lux/F1.2 - Electronic shutter 1/5 second ~ 1/50...
ZT Technology Group Ltd.
  • ellazhan
  • 852 - Fo Tan
  • 2.8/5
Switzerland Cosmetics and beauty
Dampfreiniger Dampfbesen Dampfbesen Textilien Böden Apfelgrün/Weiss
Saturday, January 03, 2015
Mega Power Dampfbesen 5in1 H20 Technologie Apfelgrün/Weiss 5 in 1 Steam Cleaner Böden Teppichen Fenster Höhepunkte: Sie erhalten hier von uns einen effizienten sowie hochqualitativen Steam Cleaner. Mit Wasser füllen, das spezielle Mikrofaser-Reinigungstuch anbringen und das Gerät...
Euro-Sino
  • - Thun
  • 2.7/5
Switzerland 3600 Audio and Video
Elektro Scooter Mini Bike 120W
Elektro Scooter Mini Bike 120W
Tuesday, January 06, 2015
Artikelmerkmale: - Fabrikneu und feine Verarbeitung - Laufruhig und umweltfreundlich - Höhenverstellbare Lenksäule und rutschsicherer Griff - Geeignet für Kinder ab 8 Jahren, max. Tragkraft 90kg - 12km/Std. Höchstgeschwindigkeit - Mit 2* 12V 4.5Ah Akku - Langlebige PU Räder, Φ 150mm...