WR625G-M10
0400
Give your opinion
Read all reviews
Add to notepad
Print
  • 2.1/5
  • 1
Details
China B2B Services
Report abuse
B2B Services
WR625G-M10
Mesh WiFi Router WR625G-M10
Specification of Mesh WiFi Router WR625G-M10
Interface
1x WAN Ethernet port
2x LAN Ethernet port
1x Reset button
CPU
MTK CPU MT7621A MIPS dual-core 880MHz
Memory /Storage
128MB/16MB
Wi-Fi Antennas
2×2.4GHz
2×5GHz
Internal 3dBi gain
Protocol
IEEE 802.11a/b/g/n/ac/k/v EasyMesh
Wi-Fi Speed
2.4G WiFi (Speed 300Mbps)
5G WiFi (Speed 867Mbps)
Ethernet Port
10/100/1000M
LEDs
Bi-color indicator
Power Supply
DC12V/1A Adapter
Power Consumption
<10W</span>
Operating Temperature
-10~50℃
Storage Temperature
-40~70℃
Dimension/Weight
166x120x80mm
Certificate
CCC.ROHS
Contact : liu lili, 86 755 26014509
szceres
  • 3/5
Retail
Registered since 19 April 2021
Website : szceres.com/
Send email to szceres
Good deal: buying from seller
This page is about importers and exporters of
WR625G-M10
Search in a category : B2B Services
Search in a category :
wr625g
  • 3/5
  • 1
Thailand 10110 Raw materials
Report abuse
PVC Resin SG7 plastic material
PVC Resin SG7 plastic material
Thursday, October 08, 2015
Price : 900euros
SA BANGKOK IMPORT AND EXPORT LTD
  • 10110 - Bangkok
  • 3.4/5
Thailand 5000 Food
Hulled HEMP SEEDS
Hulled HEMP SEEDS
Saturday, February 20, 2016
Quantity : 100 MT PER - Price : 2000 usd per mt CIF
Hemp seeds Product Name: Hemp seed extract Latin Name: Cannabis sativa L Appearance: Brown yellow powder Part used: Seed Application: Health-care products Shelf Life: 24(month) Name Hemp Seed Botanical source Cannabis sativa L. Specification 3.5mm belwo,3.5-5.0mm...