AB 1746-IN16
0929
Give your opinion
Read all reviews
Add to notepad
Print
  • 2.3/5
  • 1
Details
China B2B Services
Report abuse
B2B Services
AB 1746-IN16
Quantity : 1
Our company directly purchases goods from abroad.
Welcome to call us to get more product detail information.
Even some discontinued ones,such as A-B 1785/1771 and so on.
We are specialized in providing world-reknowed brands
The spare parts we sell are guaranteed for one year and are rigorously tested and certified.
We are now a global manufacturer of industrial automation spare parts and components.
Please don't hesitate to contact me as per following methods:
Skype: 8618060984805
QQ: 3131039261
Phone No: +8618060984805
E-mail: Sales1@nseauto.com
Location : Unit 1602 First Square No.2 Lujiang Road, 361001 Xiamen,
Contact : Brown Luo, +18 0 60 98 48 05
swaggy1
  • 2.9/5
Retail
Registered since 28 July 2020
Website : www.nseauto.com
Send email to swaggy1
swaggy1
Good deal: buying from seller
This page is about importers and exporters of
AB 1746-IN16
Search in a category : B2B Services
Search in a category :
in16
  • 3.6/5
  • 1
Hong Kong 523929 Equipment goods
Report abuse
China Rooman Home Air Purifier AC300
Friday, August 14, 2015
Quantity : 200 at lea - Price : To be discussed
Key Specification: - Color: Various color can be chosed - Input Voltage: 120~240V - Rated Power: 50-60HZ - Power (W): 36~55W - Noise Level: 25~55dB - Display Mode:LED - Control Mode: Touch screen - CADR: 320m³/H - Purifying Rate: 99.7% - Length Of Power Cord: 2...
Rooman Electrical Appliances Co., Ltd.
  • Rooman1
  • 523929 - Dongguan
  • 3.2/5
Indonesia 20152 Vehicles
2015 Scott Spark 700 SL Mountain Bike
Thursday, April 02, 2015
SPECIFICATION : Frame Spark Carbon / IMP technology / HMX / BB92 / Carbon swingarm with 160PM U-Mono Link / Tapered Headtube IDS SL dropouts for 142 × 12mm BB height adj. Travel Front 120mm Rear 120 - 85 - Climb / Shock 190 × 50 Fork FOX 32 Float Factory CTD Air / Kashima...
INDOBIKESPORT
  • 20152 - Medan - Sumatera Utara
  • 2.8/5
Taiwan 407 Phones
Band Saw -Way Train Industries Co., Ltd.
Thursday, August 28, 2014
Precise Vision for a Future of Precision Our metal cutting band saws range from the smallest 4" hand held band saw to medium size 7", 8", 9", and 10" professional bandsaws, up to the heavy duty 13", 16", 18" and 20" industrial band saws. Way Train products have a wide range of applications...