![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Equipment goods
Drawer chiller,Commercial Drawer Refrigerator Under Counter Chiller (4 Drawers) FRUC-8-3
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
| Specification | |
| Dimension | 1360*700*855mm |
| Capacity | 270L |
| Power | 280W |
| Voltage | 220-240V~50/60Hz |
| Compressor | Embraco/Secop |
| Refrigerant | R134a |
| Temperature Range | 0℃~+8℃ |
| Cooling Type | Ventilated |
| Shelves | 0 |
| Net Weight | 115KG |
| Gross Weight | 120KG |
| Digital Thermostat | |
| *Feet/Castor | Optional |
| Thickness | 60mm |
| *Drawer is optional | |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Drawer chiller,Commercial Drawer Refrigerator Under Counter Chiller (4 Drawers) FRUC-8-3 Search in a category : Equipment goods Search in a category : refrigerator, fruc, commercial, drawers, chiller, counter, drawer |
Saturday, September 13, 2014
Nous vendons sauf vente entre temps la machine suivante : * Man-Roland R 706-3B+TLTLV (IR/UV), Année 2003 74x104 - 95 Moi impressions - 6 Couleurs + Groupes Vernis. Configuration de la machine : Margeur Non-Stop + 6 Couleurs + 1 Groupe mort "T" + 1 Groupe Vernis Anilox "L" +...
Wednesday, November 18, 2015
Are you wondered how to rank your website on the first page of search engine? SEO Shark might help you your website with higher rank. Improve your website ranking on the Google with our SEO Perth. We, SEO Shark serve you with affordable services that contain no hidden cost as well...
Thursday, May 05, 2016
Model: SB-062 Name: Polyester lanyard Customize: Width, Logo Material: Polyester(rope), Metal(hook) Size: 2cm*90cm Weight: Hemming process: Sewing Hook type: Lobster hook Color: Black Printing: Screen print Product description: http://www.scivas.cn/Lanyard/polyester...