![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Audio and Video
360 degree panoramic fisheye wireless smoke detector hidden camera |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Product name: | Network wifi panoramic camera |
| Product model: | P200 |
| Technical Parameter | |
| Processor: | GM8135+SC1135 |
| Image sensor: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Built in lens: | 1.44mm,360 degrees fisheye lens |
| View Angle: | 360 degrees |
| Manual video format: | MP4(1920*1080P,storage in mobile) |
| Video compression standard: | H.264(Storge in TF card ) |
| Audio compression standard: | G.711(Storge in TF card ) |
| Video frame rate: | Maximum 25 frames |
| Video playback mode: | Mobile client |
| Audio input and output: | Input: built in microphone; output: built-in speaker |
| Infrared night vision: | 4pcs IR LED,Through the image contrast control switch,IR niight vision distance 10m |
| Focusing method: | Manual |
| Local storage | TF card, maximum support 128G |
| Support multiple protocols: | TCP/UDP、IP、HTTP、SMTP、DHCP、DDNS、UPNP、NTP |
| WiFi protocol: | IEEE 802.11b/g/n |
| Video control: | Support |
| Motion detection: | Support |
| Alarm action: | Mobile client push screenshot |
| User settings: | Max share to 5 users |
| System interface: | TF interface |
| Supply voltage: | AC 100~240V |
| Power consumption: | <5W</td> |
| Working temperature: | 0℃ -60℃ |
| Applicaton: | Indoor |
| Size: | 100*100*49mm |
http://szkylintech.com/eproducts/147.html
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of 360 degree panoramic fisheye wireless smoke detector hidden camera Search in a category : Audio and Video Search in a category : hidden, fisheye, detector, degree, smoke, wireless, panoramic |
Friday, March 07, 2014
XPG Live Dealer Casino offers an outstanding platform with which your clients will be able to enjoy the atmosphere of real casino by playing casino games and poker through Internet. We broadcast Live from European studios, games are hosted by professional and attractive European...
Thursday, October 08, 2015
Price : 900euros
Product Description 1, PVC Resin 2, Molecular Formula: (C2H3CL)n 3, CAS number: 9002-86-2 4, Type: SG3, SG5, SG8 5. Appearance: White powder or white speck, 6. Viscosity number/(ml/g): 114 (or K value) 68-66 or degree of polymerization 1135-981 PVC Resin Specification: Suspension...
Saturday, January 12, 2013
Quantity : 1000 - Price : 500,00 €
Our company is one of the leading Biometrics manufacturers. Company is manufacturing biometric fingerprint time attendance products. We supply both smart card and proximity card. Our Biometric Fingerprint Time attendance systems are of Global standards. Company is ISO 9001: 2000...