![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Equipment goods
SELL Floor Auto-Scrubber
|
| DDROBO W1 | |
| Type | Auto |
| Dimension | 1700*960*1200mm |
| Weight | 500kg |
| Cleaning path | 850mm |
| Water Lift | 1100mm |
| Solution tank | 240L |
| Recovery tank | 300L |
| Disk main brushes | 300RPM |
| Cylindrical main brushes | - |
| Work Efficiency | 4500m2/h |
| Max Speed | 5km/h |
| Sound | 65db |
| Battery | 24V/200AH |
| Standard batteries | 4 hours |
| Vacuum fan | 500W |
| Brush motor | 500W |
| Propel motor | 1000W |
| Total Power | 2600W |
| IP Proofs | IP54 |
| Intelligent Functions | Laser Detector Ultrasound Detector Automatic Stop Smart Evadable SLAM Navigation Path Algorithm Machine Vision Remote Control |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of SELL Floor Auto-Scrubber Search in a category : Equipment goods Search in a category : scrubber, auto, sell, floor |
Saturday, February 20, 2016
Quantity : 1000 MT PE - Price : 400 usd per mt CIF
Specifications Green mung beans 1.Admixture: Max.0.5% 2.Moisture: Max.14% 3.Imperfect Rate: Max.3% 4.Size: 3.0mm/ 3.4mm,/3.8mm/4.0mm Green Mung Bean Green Mung Bean Moisture Max 14% Admixtur Max 0.5% Imperfect Rate Max 3% Size 3.0mm/3.4mm,3.8mm/4.0mm Place...
Wednesday, December 23, 2015
Price : $250 / MT CIF
ICUMSA 45 is a highly refined sugar, and it is easily recognizable by its distinctive sparkling white color and pure Sucrose taste. It is suitable for human consumption and use in a wide range of food applications. It is perpetually in high demand as it is the safest form of sugar...
Saturday, February 20, 2016
Quantity : 1000 MT PE - Price : 300/mt CIF
Product Description Dried Kidney Beans 2014,Sugar Beans Specifications 1. Origin: Thailand 2. Crop: 2014 3. Quality: Grade One 4. Specifications: Size 220-240pcs/100g Moisture 16% max; Admixture 0.2% max; Imperfect: 2% max; Cooking time: less than 60min with hot water 5...