![]() |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Construction goods
High quality Shipping Cable lock |
| number | YTCS206 |
| material | ABS,powder metallurgy,PP,A3 wire rope |
| Lock body size | 26.5*14*12 |
| diameter | 1.0mm,1.8mm |
| weight | 14.13g |
| fabrication process | injection |
| color | red, yellow,orange,blue,green and so on |
| cable material | A3 steel |
| cable length | 23cm-25cm |
| cable specification | 7*7 |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >1.6KN |
Shandong YuTong commercial Co., Ltd. is located in jinan city, Shandong province, China. We are manufacturer and exporter in the field of security seal products such as plastic seal, bolt seal, cable seal, meter seal, and other high security seals, widely used in many kinds of industry.
We have our own research group, have successfully researched and developed 6 serious and more than 100 types of products, exported to European, South America, the US, Canada, Australia, Southeast Asia, and Africa countries.
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of High quality Shipping Cable lock Search in a category : Construction goods Search in a category : cable, shipping, high, quality, lock |
Tuesday, May 12, 2026
Price : 12,90 €
Soccer jersey with shorts Official MANCHESTER UNITED All models Clubs Foreigners available on our website. Sold for professional € 12.90 / pcs per 36 pieces in carton mixture of sizes and clubs possible. This price is for 36 pcs, non-negotiable for this quantity, the price is...
Friday, October 31, 2014
Model Number: BLB105 Specifications: 1.Power Supply: A. built-in rechargeable Lithium battery B. External 5V power supply via USB connection 2.With FM radio function. 3.Big LED screen 4. Read and play music from Micro SD & USB drive 5.With colorful light flashing at back 6...
Friday, February 11, 2011
Quantity : 10000 - Price : 0,50 €
Natural Loufah or loffa loffa luffa sponge bath loufa lofa lufa We are professional manufacturing exporter in Egypt. *What We do? We specialize in manufacturing 100% Egyptian Natural Loufah or loffa [from raw vegetable plant Different Forms & assorted colors *What We Offer ? We offer...