![]() |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Everything else / Bulk
Hot sale container cable wire seals security seals for railways |
| number | YTCS002 |
| material | Aluminium alloy,A3 wire rope |
| Lock body size | 29*20.3*7.8 |
| diameter | 1.5mm |
| weight | 15.3g |
| fabrication process | Oxidative coloring,stamping |
| color | red, yellow,orange,blue,green and so on |
| cable material | A3 steel |
| cable length | 23cm-25cm |
| cable specification | 7*7 |
| Printing type | Laser marking |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >3.5KN |
Shandong YuTong commercial Co., Ltd. is located in jinan city, Shandong province, China. We are manufacturer and exporter in the field of security seal products such as plastic seal, bolt seal, cable seal, meter seal, and other high security seals, widely used in many kinds of industry.
We have our own research group, have successfully researched and developed 6 serious and more than 100 types of products, exported to European, South America, the US, Canada, Australia, Southeast Asia, and Africa countries.
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Hot sale container cable wire seals security seals for railways Search in a category : Everything else / Bulk Search in a category : container, seals, sale, wire, railways, security, cable |
Tuesday, May 12, 2026
Hello we are a craft fossil marble (stone erfoud SARL), which focuses on the effects of the geological region of southern Morocco erfoud. Our activities are varied: the manufacture of all types of fossilized marble, particularly brown and black, creating decorations and design, production...
Saturday, June 29, 2013
Quantity : selon la d - Price : négociable
Hi Mr and Mss Our campany own a very interessting quantities of olive Tunisian oil ,which it like exporting , for passing ur commands please contact us in our reference joines this annonce . Sales responsible Abid Tarek mail : tarekabid84@yahoo.fr Portable : (216 ) 21394205 Location ...
Sunday, August 10, 2014
Quantity : 25 - Price : USD 3900-88888
Factory Service and Certification: Pre-sale services: According to your special needs, design and manufacture products for you, provide you with project design, process design, purchase program suitable for your machines and equipment. Sale of services: Assist you to complete...