![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Everything else / Bulk
New ISO 17712 approve high security bolt seal |
| number | YTBS604 |
| material | ABS,Q235ALow-carbon steel |
| height | 86.2mm |
| width | 23mm |
| diameter | 8mm |
| weight | 72g |
| produce height | 72-110mm |
| Circlip material | Carbon spring steel |
| Circlip shape | diamond |
| Rod color | zinc plating-white |
| Shell color | Yellow,White,Blue,Green,Red,Orange and so on |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >18KN |
Shandong YuTong commercial Co., Ltd. is located in jinan city, Shandong province, China. We are manufacturer and exporter in the field of security seal products such as plastic seal, bolt seal, cable seal, meter seal, and other high security seals, widely used in many kinds of industry.
We have our own research group, have successfully researched and developed 6 serious and more than 100 types of products, exported to European, South America, the US, Canada, Australia, Southeast Asia, and Africa countries.
Email: market01@sdytseal.com Mobile: 8615339969264
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of New ISO 17712 approve high security bolt seal Search in a category : Everything else / Bulk Search in a category : approve, high, bolt, security, seal |
Monday, April 22, 2013
Quantity : 8000 rames - Price : 1euro cif
marque Marque DoubleA , PAPIER A4 80GSM : PRIX cif swiebodzin -Double A papier copieur 80 g 1.5 EURO/RAME spécifications: Format feuille: 210mm x 297mm, format A4 international Qualité: 100% pâtes importées de bois vierge Blancheur = 102-104%, Blanc Naturel Capacité: High Speed...
Wednesday, July 03, 2013
Quantity : 500 - Price : $0.5
Ceramic button Main features are: noble quality, belonging gem treasures. A costume to spend gems buttons on the show its high value and rich, so they can meet some people to pursue glory psychological; gem superior performance than everyday use resin buttons, metal, shellfish buttons...
Thursday, October 03, 2019
Price : 56 €/m²
modular metal building all sizes, temporary or permanent. Buildings in extensible and fully removable kit. main metal structure composed of profiles type "C" or "SIGMA" cold formed and galvanized secondary structure on coverage and facade perimeter composed of profiles like "Z" cold...