![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Construction goods
High security container door bolt lock seal with excellent quality |
| number | YTBS101 |
| material | ABS,Q235ALow-carbon steel |
| height | 85.1mm |
| width | 22.3mm |
| diameter | 8mm |
| weight | 60.3g |
| produce height | 72-110mm |
| Circlip material | Carbon spring steel |
| Circlip shape | diamond |
| Rod color | zinc plating-white |
| Shell color | Yellow,White,Blue,Green,Red,Orange and so on |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >18KN |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of High security container door bolt lock seal with excellent quality Search in a category : Construction goods Search in a category : seal, security, container, lock, high, bolt, door |
Friday, October 26, 2012
Quantity : 4 TOn - Price : $5.5/Kg
Name Plant support net; Flower support net; Garden nett Tomato netting Pea and Bean netting Material 100% virgin HDPE with UV 1% -9% Net Weight 8-10G/M2 Mesh size 100*100MM;125x125MM;150*150MM;150*170MM; 165MM x 165MM; 170mm x 170 mm Colour Green Milk white Transparent...
Tuesday, May 12, 2026
Quantity : 100 - Price : 1,00 €
manufacturing company providing quality, on-time delivery, cost saving, innovation and high tech oriented solutions to the customers. All our Products are made from premium materials and rigorously tested to receive the highest game ratings for feel, durability and use. High-end...
Tuesday, February 10, 2015
Specifications Cheap used clothing from germany Very New,Very Neat Very Fashion Professional select & Sort Mixed with Famous Brand & New A. Our Factory specializes in selecting and sorting Used Fashion Clothing,Used Jeans ,Used Fashion Handbags,Used School Bags,etc...