![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Everything else / Bulk
High security seals container door seal lock lowest price bolt seal |
| number | YTBS003 |
| material | ABS,Q235ALow-carbon steel |
| height | 72.65mm |
| width | 18.53mm |
| diameter | 8mm |
| weight | 54g |
| produce height | 72-110mm |
| Circlip material | Carbon spring steel |
| Circlip shape | diamond |
| Rod color | zinc plating-white |
| Shell color | Yellow,White,Blue,Green,Red,Orange and so on |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >18KN |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of High security seals container door seal lock lowest price bolt seal Search in a category : Everything else / Bulk Search in a category : high, seals, lock, security, container, door, seal |
Friday, November 20, 2009
Quantity : 1
CAPIUS Asphalt Drum Mix Plants (Counter Flow/Parallel Flow) are available in different Models with output capacities ranging from 40 TPH to 160 TPH. (Higher capacity plants can be offered on request.) Output Capacity of the Asphalt Drum Mix Plant is subject to the Moisture content...
Tuesday, May 12, 2026
Applications : CMX-12 is a high definition digital AV Mixer, which is a simple type of HD/SD Video Mixer Editor to switch and effects. Each input BUS supports 6 inputs (2 x HDMI, 2 x Component, 2 x S-Video and Composite video) and also Background Color for special effect. The output...
Friday, November 13, 2015
Quantity : 1440 - Price : 1.60 €
Shoulder Bag LA MAISON DU VOYAGE Product: Shoulder Bag Brand: LA MAISON DU VOYAGE Description: 1 compartment, 1 zippered front pocket, zipper pull in leather (material: polyester, color: navy blue) Unit price without tax: € 1.60 Available quantity: 1440 pieces Minimum order...