![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Equipment goods
Supplier High Security ISO17712 Container Lock Bolt Seal |
| number | YTBS002 |
| material | ABS,Q235A Low-carbon steel |
| height | 74.68mm |
| width | 21.3mm |
| diameter | 8mm |
| weight | 57.28g |
| produce height | 72-110mm |
| Circlip material | Carbon spring steel |
| Circlip shape | diamond |
| Rod color | zinc plating-white |
| Shell color | Yellow,White,Blue,Green,Red,Orange and so on |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >18KN |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Supplier High Security ISO17712 Container Lock Bolt Seal Search in a category : Equipment goods Search in a category : lock, security, supplier, container, high, iso17712, bolt |
Thursday, April 10, 2014
Quantity : 1000
Item code : C500, C650, C750, C1000 Color : Transparent Capacity : 500ml, 650ml, 750ml, 1000ml Application Suitable for using in food packaging, takeaway, using in microwave oven. Other Information High quality Reasonable price Payment by TT, LC… Made in Vietnam Optional...
Friday, August 22, 2014
We are top suppliers of energy drinks like Red Bull,Shark,Charger and many others.We also supplier can drinks like Pepsi,Coca-cola,Fanta,Sprite and other can products.We also supply best quality mineral water. Find below our product list. Red Bull Monster Assault Rockstar Monster...
Wednesday, November 26, 2014
Quantity : 1 piece - Price : USD 735
We're glad to inform you that Picotest's mixed mode (Linear + Switch) DC power supplies, P9610A (108W/36V/7A) are ready. We need you to put them on the sales line. In the first beginning, P9610A is designed to beat Agilent E3632A (End User Price: USD 1100~1200). However, its autoranging...