![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
B2B Services
Factory Price Container Plastic Bolt Seal Security Container Seal |
| number | YTBS104 |
| material | ABS,Q235ALow-carbon steel |
| height | 74.4mm |
| width | 21.6mm |
| diameter | 8mm |
| weight | 58.66g |
| produce height | 72-110mm |
| Circlip material | Carbon spring steel |
| Circlip shape | diamond |
| Rod color | zinc plating-white |
| Shell color | Yellow,White,Blue,Green,Red,Orange and so on |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >18KN |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Factory Price Container Plastic Bolt Seal Security Container Seal Search in a category : B2B Services Search in a category : bolt, factory, seal, plastic, security, container, price |
Tuesday, May 12, 2026
Quantity : 3000 - Price : 24,00 €
WWW.TEXMARK.FR Discover our batch Jeans DIESEL woman www.TEXMARK.fr Special price of € 24.00 2014 collection View Details destocking in: References: Grupee 0801l - Grupee 0809a - Grupee 0822s - Grupee 0820v - Grupee 0821v - Fayza 0821p - Ronhoir 008w2 - Livier 0826s - Grupee...
Tuesday, May 12, 2026
Quantity : 20 Unit - Price : $802
Price: US $802 Site: azriadi.com Accept Paypal Introducing the most powerful miner available in the market. This 4.9 TH/s mining beast focuses on what matters to you. With amazing hash power and remarkably low power consumption, the SP31 - Yukon offers nearly three times the hashing...
Tuesday, August 13, 2013
Quantity : 12 - Price : 85.68 €
Baby Dress Set Style No Bis-2021-1128 Material: 100% Cotton Sizes - 3/6, 6/12, 12/18 Months Colours - As Shown Packing - 12 pcs asst Sizes at £5.95 each For more information and further styles see http://www.sheldonplc.co.uk/winter-dresses.htm Minimum order total is £250 Location ...