![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
B2B Services
Container lead seal security bolt seal for cargo |
| number | YTBS106 |
| material | ABS,Q235ALow-carbon steel |
| height | 86mm |
| width | 25mm |
| diameter | 8mm |
| weight | 64.49g |
| produce height | 72-110mm |
| Circlip material | Carbon spring steel |
| Circlip shape | diamond |
| Rod color | zinc plating-white |
| Shell color | Yellow,White,Blue,Green,Red,Orange and so on |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >18KN |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Container lead seal security bolt seal for cargo Search in a category : B2B Services Search in a category : security, lead, seal, bolt, cargo, container |
Saturday, July 18, 2015
Specifications: Sheet Size: 210mm x 297mm, International A4 Quality: 100% imported virgin wood pulp Whiteness = 102-104%, Natural White Capacity: High speed Copying100ppm, Laser Capable, jet Specifications: Sheet Size: 210mm x 297mm, International A4 Quality: 100% virgin...
Saturday, September 20, 2014
Quantity : 200 peices - Price : FOB
Min.Order Quantity: 200 Pieces Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month 30 days Port: Catlai Payment Terms: L/C,T/T Quick Details Type: Bedroom Furniture Material: Metal Style: home bed Model Number: QP_1621 Specific Use: Home Bed Folded: No Place of Origin: Vietnam function...
Saturday, September 06, 2014
Quantity : 10 - Price : 192,00 €
Highlights: - Praktisch und optimaler 2 in 1 Spiegel-Schmuckschrank - Modernes und elegantes Design - Mit Haken für Ohrringe, Ringe sowie andere Accesoires - Abschliessbar mit schönem Schlüssel - Material: Glas + MDF - Farbe: Weisses Gehäuse + Schwarze Innenseite - Spiegel Abmass...