![]() |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Electronics / Computers
Hooral new high quality BB2 pro s912 3g/16g android 6.0 tv box |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| CPU | Amlogic S912 64 bit Octa core ARM Cortex-A53 CPU up to 2 GHz |
| GPU | ARM Mali-T820MP3 GPU up to 750MHz (DVFS) |
| SDRAM | 3GB DDR4 |
| FLASH | 16GB EMMC Flash |
| WiFi | Built in 2.4G/5G WiFi Support IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Blutooth | Bluetooth 4.0 |
| LAN Ethernet | 10/100M/1000M RGMII |
| Main Features | |
| OS | Android 6.0 marshmallow |
| Video decorder | H.265 4K 60fps 10btis, VP9 Profile 2, H.264 4K 30fps, AVS+ 1080P 60fps |
| Video encorder | H.264 1080P 60fps |
| HDR | HDR 10, HLG HDR |
| KODI | KODI 17.0 version |
| Decoder format | HD MPEG1/2/4,H.265/HEVC , HD AVC/VC-1,RM/RMVB,Xvid/DivX3/4/5/6 ,RealVideo8/9/10 |
| Media format | Avi/Rm/Rmvb/Ts/Vob/Mkv/Mov/ISO/wmv/asf/flv/dat/mpg/mpeg |
| Music format | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/DDP/TrueHD/HD/FLAC/APE |
| Photo format | HD JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF |
| Network Function | Miracast,,Airplay,Skype chatting,Picasa,Youtube,Flicker,Facebook,Online movies,etc. |
| Language | Chinese , English ,Germany ,Japanese, Korea etc. 24 languages |
| OTA | Support OTA update |
| Port Specifications | |
| 1* HDMI output 2.0 4K*2K 60Hz | |
| 2* High speed USB 2.0,support U DISK and USB HDD | |
| 1* TF CARD Support 1~32GB | |
| 1* 3.5 Phone out CVBS&L/R output | |
| 1*SPDIF output | |
| 1* RJ45 LAN Ethernet 10M/100M/1000M | |
| Power Supply | DC 5V/2A |
| LED Indicator | Power ON : blue; Standby : Red |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Hooral new high quality BB2 pro s912 3g/16g android 6.0 tv box Search in a category : Electronics / Computers Search in a category : android, quality, high, hooral, s912 |
Saturday, August 30, 2008
Nous proposons un lot de : - produits et composants informatiques, - équipements magasin (fabrication allemande) : comptoir, gondoles professionnelles double face sur roulettes, étagère murale (même type que gondoles). Photos sur demande.Location : , Luxembourg, Contact : Karim Khiat,
Thursday, September 23, 2010
O C M A : An ItalianCompany , for Project - Produce - Export any kind of Full Lifts ( ELEVATORS) Hydraulic and Electric (traction), for •Passengers / Panoramic / Parkings Car / Hotels / Hospitals / Home Lift – Plateform – Manufactories - High Buildings , And for Goods (upto 10 Tons) ...
Thursday, September 01, 2011
100% pure Argan soap, Excellent for dry or sensitive skin. Naturally high in unsaturated fatty acids, oleic and linoleic acids and Vitamin E.Great slightly nutty natural scent. *Price : 0.9 - 1.6 Euro/100grs , MOQ 1200 pieces (100kg)Location : Soc 16 Derb Bennis, Fès médina, Fez, Contact ...