![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Jewelry
2017 GPS tracker for the kid's safety with multiple positioning
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Facade Specification | |
| Product Name | Fitness Tracker Smart Bracelet |
| Material | TPU |
| Color | Blue, Pink |
| Hardware Specification | |
| CPU | MTK 2503A |
| Display | 0.95" OLED Screen, 96*64 |
| Bluetooth | V4.0 |
| Battery | 400mAh |
| Positioning | GPS+LBS+WIFI+GSERSON |
| Waterproof | Yes |
| Support System | Compatible with Android 4.3+and IOS 8+ |
| Functions | |
| Pedometer | step number,Calorie,Mileage |
| Sleep monitoring | Sleep monitoring |
| Reminder | Calls reminder,Sedentary,Anti-lost |
| Selfie | Bluetooth remote selfie |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of 2017 GPS tracker for the kid's safety with multiple positioning Search in a category : Jewelry Search in a category : multiple, positioning, safety, tracker |
Saturday, April 18, 2015
Quantity : 100000 - Price : 200 per pallet
Red bull energy drink 250ml We supply Austria Made Red Bull Energy Drinks 24 x 250ml with the following specification 1) Product : Red Bull Energy Drinks (AUSTRIA MADE) 2) Product Origin : AUSTRIA Imported. 3) - Packing: 24 x 250 ml cans per shrink wrapped tray - 24 cans in...
Tuesday, May 12, 2026
Quantity : 80000 Ream - Price : $0.79/Ream for 8000
SPECIFICATION - Sheet Size: 210mm x 297mm/297mm x 420mm International Paper Standards Size(ISO) A4/A3 - Quality: Imported 100% Virgin Wood Pulp - Whiteness: 102-104%,Natural White - Grading: A - Thickness: 106cm - Capability: High Speed Copying 100ppm, Laser Capable,Inkjet Capable...
Thursday, December 17, 2015
Quantity : 5000 tons - Price : 90EUR
We are direct manufacturer and main supplier of European standard Wood Pellet 6mm, 8mm with Moisture content: <7% and Calorific value: <4.7kWh/kg.<br /> SPECIFICATION FOR WOOD PELLETS: 1. Application: House Heating 2. Made From: Compacted Sawdust 3. Shape: Stick 4...