![]() |
|||||||||||||||||||||||
|
Jewelry
2017 new pedometer smart touch screen fitness tracker waterproof IP67
|
| Model No. | Activity tracker L28U |
| System: | Android 4.3 or iOs 8 above supporting bluetooth 4.0 |
| CPU: | Nordic 51822 |
| Display screen: | colorful and touch screen, 1.06", resolution 160*64 |
| Main body dimention: | 41.6mm*17mm*9.2mm |
| Sensor: | 3-axis accelerometer sensor, AMS heart rate sensor |
| Bluetooth: | 4.0BLE |
| Waterproof grade: | IP67 |
| Battery: | 80mAh |
| Standby time: | ≥7days |
| Certification: | CE/FCC/RoHS |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of 2017 new pedometer smart touch screen fitness tracker waterproof IP67 Search in a category : Jewelry Search in a category : smart, tracker, pedometer, waterproof, touch, screen, fitness |
Sunday, December 01, 2013
Quantity : 200 - Price : 16,00 €
Feature: Boy smocked suits Material: : -Top: White plain -Bottom: Blue gingham Supply type: OEM service Technic : hand smocked Minimum order: 200 pieces (50pcs per design per color, 10pcs per size) Size: 3mos-10yrs Fabric certificate : CPSIA certificate Payment Terms: Money Gram ...
Saturday, July 30, 2016
Price : 2 150,00 €
Leap into the next generation of digital sending with the world's fastest departmental scanner. At the intersection of HP Digital Sender and HP Scanjet performance, seamlessly integrate paper files securely into your digital workflow solution. Features - Easily manage scan jobs on the 8...
Sunday, December 06, 2015
Ivorian youth structure, which guarantees a commercial exchange between buyers and climate saint producers / Ivorian companies and other African countries and the world in the agricultural field. right now we guarantee the supply of cocoa, coffee, cashew, cotton, cotton fiber, cottonseed...