![]() |
|||||||||||||||||
|
Jewelry
2017 Luxurious Hybrid Smart Watch UV Monitoring Watch With Long Battery Life
|
| Model No. | HYBRID SMART WATCH WT10A |
| System: | Android 4.3 or iOS 8, Bluetooth 4.0 |
| CPU: | Nordic 51822 |
| Display screen: | Hour hand, minute hand, 10pcs LED white light, 1pcs LED tricolor light |
| Main body dimention: | 39mm * 12mm |
| Sensor: | Digital 3-axis acceleration sensor, UV sensor |
| Battery: | 250mAh, Panasonic CR2330 |
| Standby time: | Movement 1year, activity tracker 120days |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of 2017 Luxurious Hybrid Smart Watch UV Monitoring Watch With Long Battery Life Search in a category : Jewelry Search in a category : luxurious, smart, hybrid, battery, monitoring, long, watch |
Tuesday, May 12, 2026
Automatic Gear Pump Liquid Filling Machine FP-465 is designed and engineered to produce outstanding quality and precision filling suitable for various products like shampoo, hot sauce, lubricant oil etc. FP-465 can also replace piston or peristaltic module for the flexibility of filling demands...
Saturday, May 23, 2015
Quantity : 350000 - Price : à partir de 1,10 eur
Vous trouverez ci dessous le détail du lot de maquillage 1er prix que nous avons actuellement en stock , vous trouverez également un visuel afin de vous donner une meilleure idée de la composition. Notre prix de vente par 500 pièces => 1,30 euros h.t/ pi...
Sunday, July 08, 2012
Quantity : 1 - Price : negotiated
Name Neftegaz-13 Year and place of build 1984 , Poland Project B92-DZ Class KM * UL [1] A2 supply vessel similar to DNV: +1A1 Supply Vessel, ECO, ICE-15 Purposes Carriage of , bulk cargoes, process and fresh water, methanol, fuel, oil, drilling...