![]() |
|||||||||||||||||||
|
Decoration
Duck Shaped Flexible LED USB Light
|
| Item No.: | D1001 |
| Item Name: | Duck Shaped Flexible LED USB Light |
| Material: | ABS plastic shell & metal flexible neck |
| Color: | Yellow |
| Qty of LED: | 1pc |
| Size of Body: | 4.0*3.2*4.1cm |
| Dia. of Tube: | 0.4cm |
| L. of Tube: | 30.0cm (can be customized) |
| Unit Weight: | 33g |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Duck Shaped Flexible LED USB Light Search in a category : Decoration Search in a category : light, flexible, shaped, duck |
Saturday, December 10, 2016
Quantity : 30 - Price : USD$136
Advantage 1.High invert efficiency and rapid start; 2.Great physical performance; 3.Low self-discharge rate; 4.Reasonable price; 5.Professional Li-battery customization. No Item Condition Specification 1 /capability /Capacity 12Ah /Minimum Capacity 11.5Ah 2 /Rating Voltage 36±0...
Thursday, October 26, 2023
Craft Decoration Items Wholesale Supplier Welcome to the JANMART DECOR craft world, here You can create Features! Find many wonderful ideas of craft decoration items. Handicrafts, each small detail is the craftsmanship of the master worker, exquisite and delicate Open home, choose...
Sunday, May 31, 2020
Both pigments and dyes are used to color different materials, but the way in which they do it is very, very different. It's all got to do with solubility – the tendency to dissolve in a liquid, especially water. Think for a moment of two glasses of water standing side by side – the...