![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Decoration
12mm colorful pixel light |
| Product Name: | 12mm rgb pixel light |
| Model: | XLX-Q01F12-Y |
| Color: | Colorful |
| Light Angle: | 180degree |
| Rated voltage: | DC5V |
| Rated power: | 0.3W |
| Product diameter: | 12mm |
| Punching diameter: | 12+0.1mm |
| Punching way: | NC/Laser |
| Plate thickness: | <2.0mm</span> |
| Protection Grade: | IP68 |
| Light source lifespan: | 50,000H |
| Product Warranty: | 3 Years guarantee |
| Certificate | CEROHS |
| Countryof Origin | Shenzhen China |
Our advantage is:
10 years history
top waterproof grade IP68
3 years guarantee
We use our independent R&D LED
Our LED products got the CE certification,and the company passed ISO9001: 2000 quality system certification,for LED
Certificates CE,ROHS,IP68,patent certificate,and provides good after-sales service
Applications:
Products are widely used in the KTV setting wall, SPA entertainment club, hotel, colorful glowing wo rds, unreal color feeling
of light shine word for a variety of occasion
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of 12mm colorful pixel light Search in a category : Decoration Search in a category : 12mm, colorful, light, pixel |
Thursday, August 24, 2023
Quantity : 150 - Price : $306.00
Brand New Zebra 105SL 203dpi Print Head G32432-1M Zebra thermal print heads are specifically designed for use in the 105SL Printer. Certified Zebra print heads ensure the highest quality, reliability and performance. Genuine Zebra Printheads will be Factory Sealed. All G32432-1M -...
Tuesday, August 17, 2021
Quantity : 50 Pcs - Price : 586,00 €
Buy Epson 7700 / 7890 / 9700 / 9900 / 9910 / 7910 Printhead-F191040 / F191010 / F191080 from indoelectronic is 100% safe, Because indoelectronic provide a 100% money back guarantee. visit us at indoelectronic.com Price : USD 586.00/Pcs Min Order : 1 - 5 Pcs Lead Time : 3 – 5 Days Port ...
Sunday, January 20, 2019
KOREA Battery Technology Solution Co., Ltd. is specialized in providing B2B battery solutions developed by Revo Company, which was Korea's first company to invest in and conduct LFP (Lithium Phosphate) battery business. 12V 360Ah High Output battery can be used for industrial and...