![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Decoration
Eclairage de tunnel à LED 60W
|
| LED type | High Power Led |
| Power (W) | 60W |
| IP grade | IP65 |
| Input voltage(V) | 85~265V AC |
| Color index (CRI) | ≥75 |
| Efficiency | ≥85% |
| Frequency (Hz) | 47 to 63Hz |
| Decline | <3% within 3000Hrs |
| Life time (Hrs) | ≥35,000H |
| Humidité | 5 to 95% R.H. |
| Work temperature | -20~+55℃ |
| Stock temperature | -40~+85℃ |
| Power factor (PF) | ≥0.95 |
| Warranty | 3 years |
| Certificate | CE FCC RoHS SAA |
Pour plus d'information s'il vous plaît visite http://www.lead-lighting.com/fr/led-tunnel-light/led-tunnel-light-cl3-60w.htm
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Eclairage de tunnel à LED 60W Search in a category : Decoration Search in a category : tunnel, eclairage |
Thursday, December 22, 2022
Quantity : 10 Unit - Price : USD 7900
2023 TREK ÉMONDA SLR 9 ETAP ROAD BIKE FRAME Trek Ultralight 800 Series OCLV Carbon, Ride Tuned performance tube optimization, tapered head tube, internal routing, DuoTrap S compatible, flat mount disc, 142x12mm thru axle FORK Trek Emonda SLR full carbon, tapered carbon steerer,...
Saturday, August 14, 2021
Quantity : 50 Pcs - Price : $800.00
Price : USD 800.00/Pcs Min Order : 1 - 5 Pcs Lead Time : 3 – 5 Days Port : CIF / Kualanamu International Airport Terms : T / T, Western Union, Paypal, Money Gram Shipment : FedEx, DHL, UPS Product : Ori and Ready in stock Buy Mimaki ME-500STII from Mitra Print is 100% safe,Because...
Tuesday, May 12, 2026
Quantity : 5 - Price : $ 3000
Products Pro-Lam 244WF 44 inch Wide Format Roll Mounting Laminator with Stand at Harisefendi provide a 100% money back guarantee and 100% safe, Because Harisefendi the best of the best.We sell some of the best brands such as MIMAKI, ROLAND, MUTOH, SUMMA, SPECTRA, RICOH, SEIKO, U-MARQ...